Ścianka wspinaczkowa nad Wisłą – Warszawa.

Ścianka wspinaczkowa nad Wisłą_006Ścianka wspinaczkowa nad Wisłą – Warszawa.

Ścianka wspinaczkowa nad Wisłą w Warszawie znajduje się na prawym brzegu Wisły pod mostem Świętokrzyskim. Można dojechać tam samochodem gdzie znajduję się parking, a także rowerem. Dobrą komunikację nad Wisłą umożliwia wciąż powiększająca się infrastruktura ścieżek rowerowo pieszych. Dotarcie tam ułatwiają miejsca parkingowe i komunikacja miejska. Szybko a także komfortowo dotrą tam również mieszkańcy podwarszawskich miejscowości korzystając z przewozów kolejowych.

Ścianka ta może być jedną z atrakcji w trakcie spacerów lub przejażdżek rowerowych, a także ciekawym punktem dla osób pracujących nad swoją kondycją i sprawnością.
Jest ona oblegana również przez dzieci dla których wspinaczka jest nie lada atrakcją.

W okolicy ścianki.

Ładny widok spod mostu Świętokrzyskiego na lewo brzeżną Warszawę. Centrum Nauki Mikołaja Kopernika i zacumowane barki. W oddali widoczny Pałać Kultury. Tuż obok znajduje się stadion Narodowy i plaża Poniatówka. W tej okolicy można spędzać czas aktywnie nad Wisłą. Zarówno rodzinnie, jak i doskonaląc swoje ciało oraz relaksując się na łonie natury. Jest to także ciekawa okolica dla fotografów. Zarówno tych robiących zdjęcia przyrody, a także tych pasjonujących się krajobrazami i krajobrazami miejskimi.

Wracając do samej ścianki to zawiera ona różne stopnie trudności co pozwoli zarówno mniej jak i bardziej doświadczonym osobom na dobrą zabawę. Także osoby o wysokim stopniu sprawności zapewne nie będą narzekali na nudę. „Przewieszki” mogą stanowić wyzwanie nawet dla tych dobrze wytrenowanych.

Wisła i jej okolice to naprawdę miejsce do relaksu, wypoczynku, spędzenia czasu ze znajomymi, uprawiania różnego rodzaju sportów. itp.

Pamiętaj aby nie śmiecić i nie niszczyć niczego. Dbaj o wszystko bo to jest także częścią Twojego majątku. 
Korona Ci z głowy nie spadnie jeżeli posprzątasz czasami po kimś butelki czy inne śmieci.
Informuj policję lub straż miejską o aktach wandalizmu.
Ktoś kto dewastuje wszelkie urządzenia, ławki, czy inne przedmioty stanowiące infrastrukturę niszczy coś  z czego nie będziesz mógł korzystać.
Osoby rozbijające butelki to potencjalni bandyci. Bo czym różni się człowiek, który potnie Cię rozbitą butelką od takiego który zastawi na Ciebie pułapkę w postaci szkieł rozrzuconych na plaży czy ścieżkach rowerowo pieszych…

Ścianka wspinaczkowa i okolice.

 

%d bloggers like this: