Huśtawki zimą? Nad Wisłą to możliwe.

Huśtawki zimąHuśtawki zimą? Nad Wisłą to możliwe.

Huśtawki zimą cieszą spacerowiczów, którzy chętnie odwiedzają brzegi Wisły w Warszawie.

Dzielnica Wisła w ramach cyklu ”Bujamy się nad Wisłą” nie tylko zafundowała bywalcom bulwarów  podgrzewane huśtawki które Was rozkołyszą ale także po wprowadzeniu ich w ruch usłyszycie dźwięki nadwiślańskiej muzyki. To nie jedyne atrakcje jakie zapewnia Dzielnica  Wisła. O wszystkich będziemy pisali systematycznie. Wisła i jej okolice to bardzo chętnie odwiedzane miejsca zarówno przez Warszawiaków, gości z polski ale także z zagranicy.

Podobno okolica ta jest najchętniej odwiedzanym miejscem przez zwiedzających nasze miasto. Ja w to wierzę. Wisła przyciąga swoją magią. Wiąże się z nią wiele legend, podań, a także faktów historycznych. Także opowieści z pod o ludziach z pod czarnej gwiazdy często splatają się z Królową polskich rzek.

Cieszy mnie to, że w obecnych czasach można wybrać się na spacer zarówno na lewym jak i prawym brzegu rzeki w dowolnej porze dnia i nocy. Miasto się zmienia. Zmieniają się też okolice Wisły. Nie tak dawno jeszcze opustoszały prawy brzeg Wisły, teraz tętni po zmierzchu życiem.
Infrastruktura rekreacyjna powoduje, że aktywni ludzie wybierając często tą część miasta na wycieczki rowerowe, bieganie czy też po prostu spacery.

Huśtawki zimą to naprawdę wspaniały pomysł.

Pozwalają zmarzniętym spacerowiczom, biegaczom czy też rowerzystom ogrzać się i pokołysać aby móc dalej ruszyć przed siebie wzdłuż wiślanego brzegu. Trzymamy kciuki aby takich i podobnych inicjatyw było coraz więcej. I przypominamy o morsowaniu z sauną w Wiśle na plaży Rusałka.
Pisaliśmy już o ściance wspinaczkowej,a wkrótce zapewne ujawnimy Wam kolejne ciekawe miejsca nad Wisła z których można korzystać całą noc.

Huśtawki znajdziecie w poniższych lokalizacjach.

  • Bulwar gen. G.S. Pattona
  • Płyta Desantu
%d bloggers like this: